Intencje modlitewne w roku 2017

Bóg zapłać Kochanym Siostrom za modlitwę. Dziś skończyły się te rekolekcje. To był dla mnie szczególny, bardzo piękny czas bliskości Pana Boga. Czułam wsparcie osób, które modliły się za mnie. A w ławce obok leżała książeczka o Sł. Bozej Kazimierze Gruszczynskiej :-) Powierzalam Siostry Panu Jezusowi w czasie każdej Mszy Świętej w czasie rekolekcji. Mam do Sióstr jeszcze jedną prośbę, o ile to nie za wiele, proszę o modlitwę w intencji znalezienia kierownika duchowego. 
Z darem modlitwy, 
Eliza 
(5.01.2017)

Błagam o modlitwe w intencji mojej córki Marysi , ktora oddała sie od Boga służąc tylko swemu ciału. Marysia jest w klasie maturalnej ale pogaństwo tego swiata zupełnie ja opętało. Jezu ratuj Marysie. Maryjo przyprowadź  moja córkę do Twojego Syna.
(8.01.2017)

Kochane Siostry Zakonne,
Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji znalezienia pracy, zdania zbliżającej się sesji i poznanie dobrego chłopaka. 
Bóg zapłać za modlitwę.
Kasia
(10.01.2017)

Szczęść Boże
błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa Hani i Mateusza, pojednanie, wyrozumiałość, silną wiarę w ich rodzinie. O uwolnieni Hani od jogi. Potrzebne łaski w rozwoju dla ich syna Kubusia oraz szczęśliwe rozwiązanie dla ich poczętego dziecka. Boże pojednaj ich w zgodzie.
(10.01.2017)

Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska, serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i otrzymaną dziś pracę. Proszę o modlitwę w intencji jej utrzymania. Jestem taka szczęśliwa. Bóg zapłać. Marta Palczewska
(13.01.2017)

Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek.
(14.01.2017)

Proszę o nawrócenie Mirka i o to by mnie nie odrzucał i obdarzył miłoscia.
(15.01.2017)

Za wstawiennictwem m. Kazimiery Gruszczyńskiej proszę pana Boga o nową, dobrą pracę polecając również ważne intencje osobiste.
Proszę o prowadzenie Matki Bożej i Jej interwencję.
Polecam pilną sprawę życiową Andrzeja i jego Rodziny.
Dziękuję za modlitwę.
(16.01.2017)

Szczęść Boże!
Jakiś czas temu pisałam sióstr e-mail z prośba o modlitwę w intencji o spotkanie dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa itp. ponieważ jestem DDA i nie potrafię tworzyć związków a mój ojciec jest alkoholikiem. Poznałam kogoś  niestety z czasem ta znajomość zaczęła się psuć a mi zaczęło na nim zależeć nie chce go stracić. W związku z tym mam prośbę. Czy mogłabym prosić siostry o  modlitwę w intencji tj. o związek z Łukaszem o jego miłość.  Bóg zapłać.
(25.01.2017)

Proszę o modlitwę uzdrowienia w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i bardzo trudno mi z tym żyć.
Szczęść Boże!
(28.01.2017)

Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badania rezonansem magnetycznym mojej głowy,żebym nie miała guza mózgu ani żadnej innej choroby zagrażającej życiu.
Bóg zapłać
(28.01.2017)

Przesyłam moje intencje:
1/ o zdrowie dla Karola Wójcik, Alicji Piętak,
a także o zdrowie dla osób z dolegliwościami,
o zdrowie dla osób przebywających w szpitalach;
2/ o wspaniałą żonę dla Karola Wójcik,
a co za tym idzie wspaniałą rodzinę
wraz z dziećmi;
3/ o udane, spełnione, szczęśliwe małżeństwo
dla Karola Wójcik wraz z dziećmi;
4/ o zaufanych ludzi dla Karola Wójcik;
5/ o spełnienie osobiste, rodzinne,
małżeńskie i zawodowe;
6/ o zdrowe, ładne, kochające, kochane, z dobrymi charakterami córki dla tego małżeństwa;
7/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską;
8/ o dobry, naprawdę dobry etat i stały dla Karola Wójcik;
9/ o dużo dobrych, zaufanych znajomych, nowe, trwałe przyjaźnie dla Karola Wójcik.
(1.02.2017)

Błagam o modlitwę za mnie i Marcina. Błagam aby dobry Bóg napełnił serce Marcina miłością do mnie i kiedyś pozwolił nam być razem. Boże nie mam już siły, pomóż mi.
(3.02.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
(5.02.2017)

O uzdrowienie relacji w małżeństwie Agaty i Wojtka.
(7.02.2017)

O uwolnienie od skutków okultyzmu w małżeństwie Katarzyny i Michała.
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę za całą rodzinę o zdrowie i błogosławieństwo w każdym dniu życia a w szczególności za syna Kamila który choruje na SM aby terapia interferonem zatrzymała chorobę by nie postępowała by mógł pracować w biurze by nie załamywał. Dziękuję Ci Jezu Matuchno że mimo takiego trudu skończył studia magisterskie. Miej go w swojej opiece na każdym kroku.
Bóg zapłać
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę w intencjach o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca i tarczycy, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o dobra pracę i pomoc finansową, o słowo poznania i przetrawienie tego wszystkiego mocą Ducha św., za sąsiadów i księży z parafii, za ojca o nawrócenie, o pokój na świecie.
(9.02.2017)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej Siostry Bożeny i Szwagra Mariusza, mają dwójkę małych dzieci Inez i Maksymiliana.
Trzy lata temu Mariusz zdradził Moją Siostrę z inną kobietą.Do grudnia tego roku Bożena i Mariusz z dziećmi mieszkali razem, początkiem grudnia Moja Siostra wyprowadziła się do innego mieszkania z dziećmi.W międzyczasie Mariusz spotykał się z inną kobietą.On nie chce być już z moja Siostrą, w ogóle się do Niej nie odzywa, tylko rozmawia z dziećmi.
Zależy mi bardzo na Ich szczęściu i nawróceniu Mariusza do Pana Boga, zrozumieniu problemu i powrocie do swojej rodziny.
Sprawa jest bardzo poważna, a ja nie mogę się pogodzić z ich rozstaniem.
Bardzo też proszę o Modlitwę w intencji Wuja Stefana, ostatnio wykryto u Niego złośliwego raka, jest bardzo słaby jest po dwóch operacjach w bardzo krótkim czasie.
Proszę o modlitwę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Dziękuję.
Z Panem Bogiem
(11.02.2017)

Szczęść Boże !
Proszę  o miłość i pokój dla rodziny Deców, uzdrowienie, siłę i pomoc w codziennych trudach dla rodziny Kopciewskich
Bóg zapłać
(12.02.2017)

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o zaliczenie przedmiotu w środę na studiach, o światło i dary Ducha Świętego, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
(13.02.2017)

Matko Boża za wstawiennictwem Kazimiery Gruszczyńskiej błagam o nawrócenie, przemianę serc, silną,żywą wiarę dla mnie i moich najbliższych. Błagam o uwolnienie Dawida z wszelkich uzależnień i powrót na łono Kościoła a dla mnie proszę o pracę, stałą, dobra pracę, której tak bardzo potrzebuję. Dziękuję,że mnie wysłuchujesz Mamo.
(14.02.2017)

Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg i dobry wynik operacji oraz o łaskę poczęcia upragnionego dziecka. Bóg zapłać
(15.02.2017)

Proszę  o modlitwę  łaskę  nawrócenia Miłosierdzie  Boże i  Dary  Ducha Świętego  za  Stasię
(17.02.2017)

Proszę o zdrowie błogosławieństwo opiekę Bożą o odpuszczenie wszystkich win nawrócenie przemianę o uzdrowienie z ciężkiej choroby tętniaków rzekomych o pomyślny przebieg drugiego zabiegu koronarografii i o powrót do zdrowia dla mojej mamy Barbary
(20.02.2017)

Boże  z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal (sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!
Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej pozbawiając ich części dochodów a mnie pracy (szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe, byli ze mnie zadowoleni); praca była wśród kwiatów a ja "kocham kwiaty"; teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić. Bardzo mnie boli ta sytuacja, zachowanie, czyn Kasi.

(26.02.2017)

Prosze o modlitwe za walerie i Faustyne; sa nekane przez moce zlego. Bog zaplac
(26.02.2017)

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w intencji utrzymania mojej ciąży i narodzin zdrowego dziecka oraz o zdrowie i spokój wewnętrzny dla mnie.
Bóg zapłać

(27.02.2017)

Drogie Siosty prosze o modlitwe w intencji:
o powrot do zdrowia po operacji dla męża Franciszka,siły duchowe,o opiekę Maryi na ten trudny czas,o uzdrowienie i cudowne nawrocenie corki Moniki i o błogosławienstwo  Boze dla całej rodziny.

(28.02.2017)

Bardzo proszę o modlitwy w intencji wyzdrowienia dla Józefa chorego na białaczkę.Obecnie w trakcie przyjmowania chemii.
Wspaniały człowiek i prawdziwy przyjaciel.Bardzo proszę o modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożej Kazimiery Gruszczyńskiej.

(1.03.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca, Bóg bardzo wysłuchał intencji, które wcześniej wysłaliśmy i nadal zawierzamy Siostrom nasze intencje:)

(5.03.2017)

2 komentarze:

 1. Anonimowy29.3.17

  Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
  Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców.
  Szczęść Boże,
  Renata i Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy31.3.17

  Szczęść Boże,
  mam ogromną prośbę. Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej żony Joanny, która jest w ciąży z naszym synkiem Mateuszem. Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu i opieki Matki Bożej dla nich obojga. Rozwiązanie najprawdopodobniej będzie w okolicy Wielkiego Czwartku/ Piątku.
  Z góry wielkie Bóg Zapłać,
  Michał Wasiak

  OdpowiedzUsuń