Intencje modlitewne w roku 2017

Bóg zapłać Kochanym Siostrom za modlitwę. Dziś skończyły się te rekolekcje. To był dla mnie szczególny, bardzo piękny czas bliskości Pana Boga. Czułam wsparcie osób, które modliły się za mnie. A w ławce obok leżała książeczka o Sł. Bozej Kazimierze Gruszczynskiej :-) Powierzalam Siostry Panu Jezusowi w czasie każdej Mszy Świętej w czasie rekolekcji. Mam do Sióstr jeszcze jedną prośbę, o ile to nie za wiele, proszę o modlitwę w intencji znalezienia kierownika duchowego. 
Z darem modlitwy, 
Eliza 
(5.01.2017)

Błagam o modlitwe w intencji mojej córki Marysi , ktora oddała sie od Boga służąc tylko swemu ciału. Marysia jest w klasie maturalnej ale pogaństwo tego swiata zupełnie ja opętało. Jezu ratuj Marysie. Maryjo przyprowadź  moja córkę do Twojego Syna.
(8.01.2017)

Kochane Siostry Zakonne,
Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji znalezienia pracy, zdania zbliżającej się sesji i poznanie dobrego chłopaka. 
Bóg zapłać za modlitwę.
Kasia
(10.01.2017)

Szczęść Boże
błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa Hani i Mateusza, pojednanie, wyrozumiałość, silną wiarę w ich rodzinie. O uwolnieni Hani od jogi. Potrzebne łaski w rozwoju dla ich syna Kubusia oraz szczęśliwe rozwiązanie dla ich poczętego dziecka. Boże pojednaj ich w zgodzie.
(10.01.2017)

Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska, serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i otrzymaną dziś pracę. Proszę o modlitwę w intencji jej utrzymania. Jestem taka szczęśliwa. Bóg zapłać. Marta Palczewska
(13.01.2017)

Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek.
(14.01.2017)

Proszę o nawrócenie Mirka i o to by mnie nie odrzucał i obdarzył miłoscia.
(15.01.2017)

Za wstawiennictwem m. Kazimiery Gruszczyńskiej proszę pana Boga o nową, dobrą pracę polecając również ważne intencje osobiste.
Proszę o prowadzenie Matki Bożej i Jej interwencję.
Polecam pilną sprawę życiową Andrzeja i jego Rodziny.
Dziękuję za modlitwę.
(16.01.2017)

Szczęść Boże!
Jakiś czas temu pisałam sióstr e-mail z prośba o modlitwę w intencji o spotkanie dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa itp. ponieważ jestem DDA i nie potrafię tworzyć związków a mój ojciec jest alkoholikiem. Poznałam kogoś  niestety z czasem ta znajomość zaczęła się psuć a mi zaczęło na nim zależeć nie chce go stracić. W związku z tym mam prośbę. Czy mogłabym prosić siostry o  modlitwę w intencji tj. o związek z Łukaszem o jego miłość.  Bóg zapłać.
(25.01.2017)

Proszę o modlitwę uzdrowienia w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i bardzo trudno mi z tym żyć.
Szczęść Boże!
(28.01.2017)

Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badania rezonansem magnetycznym mojej głowy,żebym nie miała guza mózgu ani żadnej innej choroby zagrażającej życiu.
Bóg zapłać
(28.01.2017)

Przesyłam moje intencje:
1/ o zdrowie dla Karola Wójcik, Alicji Piętak,
a także o zdrowie dla osób z dolegliwościami,
o zdrowie dla osób przebywających w szpitalach;
2/ o wspaniałą żonę dla Karola Wójcik,
a co za tym idzie wspaniałą rodzinę
wraz z dziećmi;
3/ o udane, spełnione, szczęśliwe małżeństwo
dla Karola Wójcik wraz z dziećmi;
4/ o zaufanych ludzi dla Karola Wójcik;
5/ o spełnienie osobiste, rodzinne,
małżeńskie i zawodowe;
6/ o zdrowe, ładne, kochające, kochane, z dobrymi charakterami córki dla tego małżeństwa;
7/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską;
8/ o dobry, naprawdę dobry etat i stały dla Karola Wójcik;
9/ o dużo dobrych, zaufanych znajomych, nowe, trwałe przyjaźnie dla Karola Wójcik.
(1.02.2017)

Błagam o modlitwę za mnie i Marcina. Błagam aby dobry Bóg napełnił serce Marcina miłością do mnie i kiedyś pozwolił nam być razem. Boże nie mam już siły, pomóż mi.
(3.02.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
(5.02.2017)

O uzdrowienie relacji w małżeństwie Agaty i Wojtka.
(7.02.2017)

O uwolnienie od skutków okultyzmu w małżeństwie Katarzyny i Michała.
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę za całą rodzinę o zdrowie i błogosławieństwo w każdym dniu życia a w szczególności za syna Kamila który choruje na SM aby terapia interferonem zatrzymała chorobę by nie postępowała by mógł pracować w biurze by nie załamywał. Dziękuję Ci Jezu Matuchno że mimo takiego trudu skończył studia magisterskie. Miej go w swojej opiece na każdym kroku.
Bóg zapłać
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę w intencjach o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca i tarczycy, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o dobra pracę i pomoc finansową, o słowo poznania i przetrawienie tego wszystkiego mocą Ducha św., za sąsiadów i księży z parafii, za ojca o nawrócenie, o pokój na świecie.
(9.02.2017)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej Siostry Bożeny i Szwagra Mariusza, mają dwójkę małych dzieci Inez i Maksymiliana.
Trzy lata temu Mariusz zdradził Moją Siostrę z inną kobietą.Do grudnia tego roku Bożena i Mariusz z dziećmi mieszkali razem, początkiem grudnia Moja Siostra wyprowadziła się do innego mieszkania z dziećmi.W międzyczasie Mariusz spotykał się z inną kobietą.On nie chce być już z moja Siostrą, w ogóle się do Niej nie odzywa, tylko rozmawia z dziećmi.
Zależy mi bardzo na Ich szczęściu i nawróceniu Mariusza do Pana Boga, zrozumieniu problemu i powrocie do swojej rodziny.
Sprawa jest bardzo poważna, a ja nie mogę się pogodzić z ich rozstaniem.
Bardzo też proszę o Modlitwę w intencji Wuja Stefana, ostatnio wykryto u Niego złośliwego raka, jest bardzo słaby jest po dwóch operacjach w bardzo krótkim czasie.
Proszę o modlitwę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Dziękuję.
Z Panem Bogiem
(11.02.2017)

Szczęść Boże !
Proszę  o miłość i pokój dla rodziny Deców, uzdrowienie, siłę i pomoc w codziennych trudach dla rodziny Kopciewskich
Bóg zapłać
(12.02.2017)

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o zaliczenie przedmiotu w środę na studiach, o światło i dary Ducha Świętego, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
(13.02.2017)

Matko Boża za wstawiennictwem Kazimiery Gruszczyńskiej błagam o nawrócenie, przemianę serc, silną,żywą wiarę dla mnie i moich najbliższych. Błagam o uwolnienie Dawida z wszelkich uzależnień i powrót na łono Kościoła a dla mnie proszę o pracę, stałą, dobra pracę, której tak bardzo potrzebuję. Dziękuję,że mnie wysłuchujesz Mamo.
(14.02.2017)

Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg i dobry wynik operacji oraz o łaskę poczęcia upragnionego dziecka. Bóg zapłać
(15.02.2017)

Proszę  o modlitwę  łaskę  nawrócenia Miłosierdzie  Boże i  Dary  Ducha Świętego  za  Stasię

(17.02.2017)

Proszę o zdrowie błogosławieństwo opiekę Bożą o odpuszczenie wszystkich win nawrócenie przemianę o uzdrowienie z ciężkiej choroby tętniaków rzekomych o pomyślny przebieg drugiego zabiegu koronarografii i o powrót do zdrowia dla mojej mamy Barbary

(20.02.2017)

Boże  z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal (sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!
Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej pozbawiając ich części dochodów a mnie pracy (szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe, byli ze mnie zadowoleni); praca była wśród kwiatów a ja "kocham kwiaty"; teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić. Bardzo mnie boli ta sytuacja, zachowanie, czyn Kasi.

(26.02.2017)

Prosze o modlitwe za walerie i Faustyne; sa nekane przez moce zlego. Bog zaplac

(26.02.2017)

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w intencji utrzymania mojej ciąży i narodzin zdrowego dziecka oraz o zdrowie i spokój wewnętrzny dla mnie.
Bóg zapłać

(27.02.2017)

Drogie Siosty prosze o modlitwe w intencji:
o powrot do zdrowia po operacji dla męża Franciszka,siły duchowe,o opiekę Maryi na ten trudny czas,o uzdrowienie i cudowne nawrocenie corki Moniki i o błogosławienstwo  Boze dla całej rodziny.

(28.02.2017)

Bardzo proszę o modlitwy w intencji wyzdrowienia dla Józefa chorego na białaczkę.Obecnie w trakcie przyjmowania chemii.
Wspaniały człowiek i prawdziwy przyjaciel.Bardzo proszę o modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożej Kazimiery Gruszczyńskiej.

(1.03.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca, Bóg bardzo wysłuchał intencji, które wcześniej wysłaliśmy i nadal zawierzamy Siostrom nasze intencje:)

(5.03.2017)

Za Macieja: o ścisłe i pełne przylgnięcie do Pana Jezusa i wypełnienie Jego woli. (07.03.2017)


Proszę o modlitwę, by Bóg udzielił łaski uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i Agnieszki, o uleczenie naszej relacji i wzajemną miłość. Niech Bóg będzie błogosławiony! (08.03.2017)


Proszę o modlitwę za moją rodzinę o zdrowie i opiekę Matki Najw na każdym kroku a w szczególności za syna Kamila który choruje na SM stwardnienie rozsiane aby terapia interferonem skutkowała i choroba zatrzymała się by mógł pracować w biurze nie załamywał się i ułożył sobie życie mimo choroby postaw na jego drodze dobrą pobożna dziewczynę by nie został sam  by wyszedł ze swojego pokoju i nie zamykał się w swoim swiecie.Błagam Cię Jezu i Matko Najw.Bóg zapłac. (10.03.2017)


Bardzo proszę o modlitwe w nastepujacej intencji:
Boże  z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal ( sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!
Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej [ a dokładniej lokal był mamy{teściowej}, ale Kasia chciała w tym miejscu i musiała dostać] pozbawiając ich części  dochodów a mnie pracy( szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe,) ( byli ze mnie zadowoleni)  praca była wśród kwiatów a ja " kocham kwiaty " teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić . Oprócz tego towar ma prawie taki sam jak Oni (podszywa się pod nich ). Jak Kasia mogła świadomie pozbawić mnie pracy i mieć teraz z tego satysfakcje.
Bardzo mnie boli ta sytuacja, zachowanie, czyn Kasi.

(11.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki o łaski Ducha Św ,o opiekę Matki Bożej o pokój Boży dla niej  i żeby na swojej drodze życia spotkała jak najszybciej przyszłego,dobrego męża.

(12.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji: O skrócenie męki konania i dobrą śmierć dla Janiny Wojciechowskiej.


(13.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby jajników, tarczycy, nerek, śledziony, nowotworu pęcherza moczowego oraz znalezienia pracy.
Bóg zapłać za modlitwę.

(15.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojej chorej na nowotwór mamy Małgorzaty. Proszę o laske uzdrowienia dla niej, o sily na czas chemioterapii i dalszego leczenia. Proszę także o sily dla naszej całej rodziny na ten trudny czas.
z góry dziekuje za modlitwę
pozdrawiam
Paulina

(16.03.2017)

Szczęść Boże! Drogie Siostry, proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Od dłuższego czasu dręczą mnie zle myśli, odczucia. Bardzo jestem juz tym umeczona. Bardzo potrzebuję modlitewnego wsparcia Sióstr. Bóg zapłać! Eliza

(16.03.2017)

O dobrego meza, zalozenie szczęśliwej rodziny, wytrwalosc w modlitwie chorobie dla Ali oraz zdrowie i potrzebne laski dla Ali, Joli, Krzysia, ks. Stasia i ks. Kazimierza.

(22.03.2017)

Proszę o dobrą wierną spokojna żonę oraz o pracę. Proszę o przywrócenie miłości.

(23.03.2017)

Proszę o modlitwę za moją mamę, Bogumiłę Obarę, o zdrowie.

(24.03.2017)

Proszę o modlitwę w mojej intencji by Bóg wziął mnie jak najszybciej do siebie.

(27.03.2017)

Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla Jerzego po ciężkim wypadku. Bóg zapłać!

(27.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojego taty, który jest po udarze, a także znalezienia mu dobrej rehabilitacji.
Szczęść Boże, Dorota

(28.03.2017)

Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców.
Szczęść Boże,
Renata i Krzysztof


(28.03.2017)

Proszę o modlitwę za moje dzieci, żeby spotkały żywego Jezusa oraz o czystość, skromność, pokorę, wstrzemięźliwość, miłość, nadzieję, ufność dla nas.
(29.03.2017)

O Boże  Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla wspólnot neokatechumenalnych  w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

(29.03.2017)

Mam ogromną prośbę. Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej żony Joanny, która jest w ciąży z naszym synkiem Mateuszem.  Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu i opieki Matki Bożej dla nich obojga. Rozwiązanie najprawdopodobniej będzie w okolicy Wielkiego Czwartku/ Piątku.

Z góry wielkie Bóg Zapłać,
Michał Wasiak

(30.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za córkę Anię i jej rodzinę: o potrzebne zdrowie,  rozwiązanie trudnych spraw zarówno w pracy, jak i w domu, o łaski  i zdrowie dla wnucząt dotyczące pracy, oszczędności, grzeczności, posłuszeństwa. Oprócz tego proszę dla nich o dary Ducha Świętego. Mama i babcia.

(31.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za moją córkę, aby w ustawowym terminie zdała państwowy egzamin rezydencki, po uprzednim uzyskaniu wszelkich wpisów dotyczących stażów, szkoleń, kursów oraz wykonaniu niezbędnych procedur. Jednocześnie proszę o uzdrowienie jej lewego oka i sprawnych dłoni do wykonywania zabiegów. Proszę także o mieszkanie godne zamieszkania.Mama

(31.03.2017)

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o łaski potrzebne dla rodziny i zdrowie stroskana matka

(31.03.2017)

Szczęść Boże! Mam na imię Milena. Mam 31 lat. Kocham i jestem kochana. Za 3 miesiące powinnam ślubować przed Bogiem miłość mojemu ukochanemu... Moja mama jednak twierdzi, że ją opuszczam, że jestem złą córką. A jeszcze nie wie o ślubie... Błagam o modlitwę, by mama przyjęła tę informację ze spokojem, żeby się z tym pogodziła i nic sobie nie zrobiła, tak jak grozi. Błagam Boga o pomoc, tylko On może nas uratować. Jestem przerażona i wykończona, wpędzona w poczucie winy... Jeśli taka będzie Twoja wola Boże, proszę, niech ten ślub się odbędzie... Bóg zapłać za modlitwę! Milena

(31.03.2017)

Szczęść Boże!
Drogie i kochane Siostry, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę za mnie na czas głoszenia rekolekcji w dniach 2-5 kwietnia br., za całą Parafię Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku, za kapłanów tam posługujących, bym był pokornym i pełnym mocy narzędziem w ręku Pana, bym Mu nie przeszkadzał i by głoszone Słowo wydało dobre owoce. Dołączam też prośbę od ks. Sławka Radulskiego, który będzie głosił w Lublinie. Serdeczne Bóg zapłać! Ze swej strony odwdzięczę się modlitwą - odprawię w Waszej intencji Mszę Świętą. Z serca Wam błogosławię! +
Ks. Łukasz Górzyński SAC

(31.03.2017)

Proszę o wstawiennictwo .Chcę poznać dobrego sercem mężczyznę .Chcę zaręczyć się, wyjść za mąż w tym roku i urodzić dziecko. Sprawa jest o tyle trudna ,że mam 42 lata nigdy z nikim nie byłam chociaż się starałam i modlę o to od ponad 20 lat, dlatego w tym względzie mogę liczyć tylko na cud, o który tak błagam. Beata z Sosnowca.

(1.04.2017)

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca za dotychczasowe modlitwy i nadal zawierzamy się modlitwom, Bóg obdarza nas wielkimi owocami:)

(2.04.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Dominiki i Kamila o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz poprawę relacji między nimi.

(4.04.2017)

Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie. Żeby był dobry uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.

(9.04.2017)

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.

(14.04.2017)

O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

(18.04.2017)

BŁAGAM O ZYCIE BEZ RAKA, MILOSC, SPOKOJ, I WYGRANĄ W SĄDZIE ZA CIERPIENIA.....Anna

(18.04.2017)


Serdecznie proszę o modlitwę aby zaliczyła zbliżające się kolokwia z analizy matematycznej, programowania komputerów, ekonomii, rachunku kosztów.Prosze również aby poznała dobrego chłopaka. 
Bóg zapłac za modlitwę
Kasia
(23.03.2017)

Szczęść Boże
Zwracam się z prośbą o modlitwę za moje małżeństwo. Za mojego męża Marka aby potrafił zakończyć swój romans i pokochał mnie na nowo. Błagam o modlitwę, to wszystko jest bardzo świeże dlatego głęboko wierzę, że pokonam to zło w zalążku. Nie byłam dobrym człowiekiem i wiem że ta próba, bardzo ciężka próba została nam dana w jakimś celu. Nie w celu aby nasze małżeństwo się skończyło czy rozpadło ale aby odrodziło się na nowo z Bogiem. Dlatego Błagam o modlitwę (mimo iż brak jakiejkolwiek nadziei w chwili obecnej) głęboko wierzę, że modlitwą i tylko modlitwą uda się zwyciężyć.

(27.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Marcina,o Boże błogosławieństwo,Światło Ducha Świętego przy podejmowaniu decyzji w sprawie pracy,o zdrowie i ochronę od wszelkiego zła dla niego i rodziny o zdrowie wiarę i powrót do Kościoła dla Ewy, Mariana.
(30.04.2017)

2 komentarze:

 1. Anonimowy29.3.17

  Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
  Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców.
  Szczęść Boże,
  Renata i Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy31.3.17

  Szczęść Boże,
  mam ogromną prośbę. Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej żony Joanny, która jest w ciąży z naszym synkiem Mateuszem. Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu i opieki Matki Bożej dla nich obojga. Rozwiązanie najprawdopodobniej będzie w okolicy Wielkiego Czwartku/ Piątku.
  Z góry wielkie Bóg Zapłać,
  Michał Wasiak

  OdpowiedzUsuń